Spotkanie dla beneficjentów działania 1.2 WRPO - Wsparcie rozwoju MSP

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Koninie zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne dla beneficjentów działania 1.2 Wsparcie rozwoju MSP w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.

Spotkanie odbędzie się 13 listopada w siedzibie Starostwa Powiatowego w Koninie, Aleje 1 Maja 9, sala 252 o godzinie 9.00.

Zgłoszenia udziału należy przesyłać do 12 listopada drogą mailową na adres konin.wrpo@wielkopolskie.pl lub telefonicznie pod numerem (63) 240 32 76.
Ilość miejsc jest ograniczona zatem decyduje kolejność zgłoszeń.

Spotkanie finansowane jest ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Pomocy Technicznej Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.

Szczegółowe informacje dostępne w:
Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich
Al. 1-go Maja 9, 62-510 Konin