Skocz do zawartości

Listopad

Powiat Koniński podwójnie uhonorowany

Starostwo Konińskie zostało nagrodzone za działania proekologiczne oraz inicjatywy dla rozwoju ekonomii społecznej w regionie konińskim.
 
Instytut Rozwoju Regionalnego we współpracy z Państwowym Funduszem Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych docenił projekt przygotowany przez konińskie Starostwo w partnerstwie z urzędem Miasta Konina i Konińskim Oddziałem Polskiego Towarzystwa Walki z Kalectwem pt. "Bo każdy człowiek jest dla nas ważny". Kapituła uhonorowała powiat koniński prestiżowym tytułem Samorząd równych szans. Uroczysta gala, w której udział wezmą Wicestarosta Koniński Małgorzata Waszak oraz Elżbieta Sroczyńska Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie odbędzie się 9 listopada br. w Zakopanem.
 
W tym samym dniu, w Filharmonii Narodowej w Warszawie, Starosta Stanisław Bielik odbierze wyróżnienie w 12. edycji Konkursu Lider Polskiej Ekologii przyznane konińskiemu Starostwu za "Kompleksowe działania powiatu konińskiego z zakresu ochrony środowiska".

Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting