Skocz do zawartości

Aktualności 2009 - lipiec

Z weekendowego kalendarium Starosty

W najbliższą niedzielę 2 sierpnia, Starosta Koniński Stanisław Bielik oraz inspektor biura Rolnictwa i Leśnictwa konińskiego Starostwa Bożena Frankowska wezmą udział w uroczystym otwarciu nowoczesnego budynku gospodarczego - inwestycji zrealizowanej przy udziale środków unijnych. Po wizycie w miejscowości Kolebki, gm. Ślesin, Starosta uda się do Krzymowa gdzie na zaproszenie miejscowej jednostki OSP, weźmie udział w uroczystościach poświęcenia nowego samochodu strażackiego oraz sprzętu ratownictwa technicznego.
strona 6 z 6