Uczniowie z Lichenia zdobyli tytuł Mistrza Powiatu

W ubiegły piątek, na stadionie OSiR w Ślesinie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Szkół Podstawowych w Piłce Nożnej Chłopców.

W wyniku rozgrywek półfinałowych wyłoniono najlepsze drużyny, które rywalizowały o miejsca na podium w dwóch grupach eliminacyjnych po cztery zespoły.

Tytuł Mistrza Powiatu uzyskali piłkarze ze SP w Licheniu, na drugim miejscu uplasowali się uczniowie z SP w Skulsku a trzecie zajęła drużyna z SP w Kleczewie.

W imieniu Starosty Konińskiego, puchary i dyplomy dla najlepszych drużyn w powiecie wręczył z-ca Naczelnika Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu Tomasz Piaseczny.