Skocz do zawartości

Październik

Powiatowa Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Ślesinie uruchomiła szkolny punkt konsultacyjny w Rychwale

Od jutra, w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Rychwale, przy ul. Sportowej 11, będzie można skorzystać z porad specjalistów Punktu Konsultacyjnego Powiatowej Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Ślesinie.
 
Projekt uruchamiania szkolnych punktów konsultacyjnych realizowany jest w ramach rządowego programu "Bezpieczna i przyjazna szkoła". Pojawienie się ich w placówkach oświatowych ma zwiększyć dostępność do specjalistycznej pomocy psychologiczno - pedagogicznej oraz umożliwić rodzicom, nauczycielom i uczniom bezpośredni kontakt ze specjalistą.
 
Przychodząc po poradę, rodzice i nauczyciele będą mogli liczyć na fachową pomoc w rozwiązaniu różnych problemów wychowawczych i edukacyjnych dzieci. Dowiedzą się jak pracować z dzieckiem, aby skutecznie wyrównywać jego szanse edukacyjne a także jak poprawić swoje relacje z dzieckiem i eliminować sytuacje, w których brak wsparcia skutkuje pojawieniem się trudności wychowawczych.
 
Z porad i konsultacji psychologów, przyjmujących w Gimnazjum w Rychwale będzie można skorzystać 2 razy w tygodniu: w każdy poniedziałek i czwartek w godzinach od 14.00 do 18.00 oraz pod numerem tel. 063 248 10 17.

Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting