Zakończono pobór

23 kwietnia br. w powiecie konińskim zakończył się pobór do wojska.

Pobór został przeprowadzony sprawnie, frekwencja poborowych była bardzo wysoka i wyniosła prawie 99% spośród wezwanych z rocznika podstawowego.

W trakcie pracy Powiatowej Komisji Lekarskiej Nr 1 nie zanotowano przypadków zakłócenia porządku.

Osoby kontrolujące przebieg poboru wysoko oceniły pracę Powiatowej Komisji Lekarskiej, a także osób zaangażowanych w prowadzenie ewidencji wojskowej. Zarówno poborowym, jak i pracownikom zaangażowanym w przeprowadzeniu poboru zapewniono bardzo dobre warunki lokalowe.

W ostatnim dniu poboru Powiatową Komisję Lekarską odwiedził Starosta Koniński Stanisław Bielik, który podziękował lekarzom z Komisji oraz pozostałym pracownikom za sprawne przeprowadzenie poboru w 2008 r.