Skocz do zawartości

Konkursy dla przedsiębiorców

  • „Najlepsze programy rozwoju inicjatyw pracowniczych” - konkurs ogłoszony przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (zgłoszenia należy przesyłać w terminie od 31 sierpnia do 21 września 2021 r.)
    Konkurs kierowany jest do firm, które wspierają inicjatywy pracownicze i korzystają z potencjału osób zatrudnionych. Konkurs skierowany jest do mikro, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw prowadzących działalność na terytorium Polski. Organizowany jest dla 2 typów projektów:
    - aktualnie realizowanych programów rozwoju inicjatyw pracowniczych – przedsięwzięć, które działają od co najmniej 6 miesięcy, posiadają regulamin bądź inny dokument regulujący jego funkcjonowanie.
    - gotowych narzędzi – rozwiązań ICT, które wspierają programy rozwoju inicjatyw pracowniczych w przedsiębiorstwach i przyczyniają się do skutecznego ich funkcjonowania.
    Najlepsze programy i rozwiązania zostaną nagrodzone - łącznie przyznanych zostanie 50 nagród finansowych: 5 nagród głównych – każda o wartości 20 tysięcy zł., 45 wyróżnień – każde o wartości 10 tysięcy zł. Dodatkowo laureaci otrzymają wsparcie promocyjne.
© 2020 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting