Przypominamy o konkursach

Jeszcze tylko przez dwa tygodnie można wysyłać zgłoszenia do konkursu dla kół gospodyń wiejskich „Produkty regionalne w wielkopolskiej kuchni” organizowanego przez Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu.

Głównym celem konkursu jest promocja regionalnych produktów i kół gospodyń wiejskich z Wielkopolski a także zebranie i upowszechnienie przepisów dotyczących oryginalnych regionalnych produktów.

W ramach konkursu zostaną wyłonione najlepsze koła gospodyń wiejskich, których działalność przyczynia się do kultywowania dziedzictwa kulinarnego Wielkopolski.

Termin przesyłania zgłoszeń upływa 16 sierpnia 2021 roku. Wyniki konkursu zostaną zamieszczone na stronie internetowej Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Poznaniu. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Przypominamy także, że listę trwających konkursów, nie tylko dla KGW, można znaleźć tutaj.