Konferencja "Wychowanie Fizyczne – Metodyka Nauczania i Aplikacje"

Akademia Nauk Stosowanych w Koninie (poprzednio Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie) Wydział Nauk o Zdrowiu Katedra Żywienia i Aktywności Fizycznej zaprasza do udziału w konferencji metodyczno – szkoleniowej „Wychowanie Fizyczne – Metodyka Nauczania I Aplikacje”, która odbędzie się 12 kwietnia 2022 r. w Auli Akademii Nauk Stosowanych w Koninie przy ulicy Przyjaźni 1.

Tematem tegorocznego spotkania jest „Wprowadzenie do wstępnego etapu szkolenia tenisa stołowego – tenis stołowy dla każdego”. Gośćmi specjalnymi będą dr hab. prof. AWF Jan Konarski z Zakładu Teorii Sportu, AWF Poznań oraz dr hab. prof. AWF Maciej Tomczak z Zakładu Psychologii, AWF Poznań.
Do udziału zapraszamy nauczycieli wychowania fizycznego, trenerów,  specjalistów turystyki i rekreacji, pracowników naukowo-dydaktycznych, studentów wychowania fizycznego, animatorów sportu.

Swój udział można zgłaszać do 31 marca 2022 r. drogą elektroniczną na adres: tomasz.elsner@konin.edu.pl za pomocą wniosku, który znajduje się w pliku z programem wydarzenia, dostępnym poniżej.

Patronat honorowy nad imprezą objął Starosta Koniński Stanisław Bielik.