Serdeczne Życzenia

Z okazji Dnia Pracownika Samorządowego składamy serdeczne podziękowania pracownikom Starostwa Powiatowego w Koninie, jednostek organizacyjnych powiatu, urzędów gmin, a także radnym powiatowym i gminnym za codzienną pracę i zaangażowanie we wspólne budowanie samorządności powiatowej.
Życzymy Państwu dobrego zdrowia, miłości i przyjaźni najbliższych oraz szacunku
i uznania na polu zawodowym. Życzymy też zapału i determinacji w pokonywaniu codziennych trudności. Niech każde zadanie, któremu się zawodowo poświęcacie przynosi Wam radość i satysfakcję oraz służy dobru naszych mieszkańców i rozwojowi powiatu konińskiego.
Pomyślności i cennych osiągnięć we wszystkich sferach życia !

Stanisław Bielik                                                                  Żanetta Matlewska
                     Starosta Koniński                                                                   Przewodnicząca
                                                                                                              Rady Powiatu Konińskiego