Zapraszamy na II Wielkopolską Pielgrzymkę Rowerową

Sanktuarium Maryjne w Licheniu Starym, Koniński oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego oraz Sekcja Turystyki Rowerowej Klubu Turystycznego PTTK Konin zapraszają do udziału w II Wielkopolskiej Pielgrzymce Rowerowej, która odbędzie się w sobotę, 29 maja.

Do wzięcia udziału w wydarzeniu zaproszone są osoby indywidualne, całe rodziny oraz wszyscy, którzy kochają ruch na świeżym powietrzu. Pielgrzymka rozpocznie się na placu koronacyjnym znajdującym się w starej części licheńskiego sanktuarium o godz. 10.00.

Rowerzyści będą podążać drogami i bezdrożami licheńskiej parafii oraz pobliskich miejscowości ciesząc oko budzącą się do życia wiosenną przyrodą.

Osoby zainteresowane udziałem w II Wielkopolskiej Pielgrzymce Rowerowej proszone są o zapisy do 24 maja na stornie www.konin.pttk.pl, gdzie dostępna jest karta zgłoszeniowa, regulamin oraz trasa wycieczki.

Po zakończonej pielgrzymce odbędzie się wspólny poczęstunek dla uczestników.

Źródło: Biuro Prasowe Sanktuarium

II Wielkopolska Pielgrzymka Rowerowa - baner informacyjny