Aktualności 2022

XXXII sesja Rady Powiatu Konińskiego

W najbliższą środę (30 marca br.) odbędzie się XXXII sesja Rady Powiatu Konińskiego.

Obrady rozpoczną się o godzinie 12.00 w sali konferencyjnej starostwa i przebiegać będzie wg następującego porządku:
  1. Otwarcie obrad.
  2. Stwierdzenie quorum.
  3. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
  4. Sprawozdanie z działalności Zarządu Powiatu Konińskiego i realizacji uchwał Rady Powiatu Konińskiego w okresie międzysesyjnym.
  5. Sprawozdanie z realizacji zadań Domu Pomocy Społecznej w Ślesinie w 2021 r.
  6. Informacja o działalności Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Koninie w roku 2021 r.
  7. Informacja o realizacji zadań Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Koninie w 2021 r.
  8. Informacja o udzielonych dotacjach z budżetu Powiatu Konińskiego gminnym spółkom wodnym w 2021 r.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do projektu LIFE AFTER COAL PL – Wdrażanie Strategii na rzecz Neutralności Klimatycznej Wielkopolska Wschodnia 2040 w ramach Programu Life 2021.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do realizacji projektu „Logika dla logistyka – wsparcie kształcenia zawodowego w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Sompolnie”.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do realizacji projektu „Nauka (nie) idzie w las - wsparcie kształcenia zawodowego w Zespole Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie”.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie powierzenia prowadzenia zadań publicznych Powiatu Konińskiego Gminie Kazimierz Biskupi.
  13. Podjęcie uchwały w sprawie dokonania zmian w budżecie Powiatu Konińskiego
    na rok 2022.
  14. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej Powiatu Konińskiego.
  15. Wnioski i oświadczenia radnych.
  16. Zamknięcie obrad.