Aktualności 2019

Ruszyła III edycja konkursu "Wielkopolska – moja duma"

Samorząd Województwa Wielkopolskiego serdecznie zaprasza do udziału w III edycji konkursu „Wielkopolska – moja duma”. Przedsięwzięcie jest adresowane do mieszkańców Wielkopolski w wieku 50+.

Cele konkursu to: rozwijanie wyobraźni i aktywności twórczej; edukacja i rozbudzenie zainteresowań historią, zabytkami, walorami Regionu; uwrażliwienie na piękno wielkopolskiego krajobrazu; kształtowanie poczucia tożsamości kulturowej z Regionem; promowanie województwa wielkopolskiego.

Temat III edycji konkursu brzmi „Wielkopolska nieznana – poza turystycznymi szlakami”. Zadanie konkursowe polega na wykonaniu pracy plastycznej dowolną techniką malarską lub rysunkową (np. techniką akwareli, tempery, akrylu, olejną, węglem, ołówkiem, sangwiną) w formacie nie większym niż 70,7 cm x 50,0 cm.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest złożenie w siedzibie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Koninie (lub przesłanie za pomocą operatora pocztowego bądź kuriera) pracy wraz z Kartą zgłoszeniową w terminie do 15 października 2019 r. na adres: Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Koninie, ul. Sosnowa 14, 62-510 Konin.
Osobą do kontaktu w CDN w Koninie jest Lidia Kantek, tel. 63 245 75 20, wew. 210.

KARTA ZGŁOSZENIOWA
UCHWAŁA W SPRAWIE OGŁOSZENIA I OKREŚLENIA ZASAD PRZEPROWADZENIA KONKURSU