Aktualności 2019

Orzeł Osiecza ponownie mistrzem Wielkopolski!

W rozegranym 23 marca br. w Hali Sportowej w Rzgowie rewanżowym meczu finałowym Mistrzostw Wielkopolski w Piłce Siatkowej Mężczyzn LZS Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza pokonał UKS Piątkę Turek 3:1. Tym samym, drużyna Orłów drugi rok z rzędu zwyciężyła w sezonie 2018/2019.

Zawodnicy LZS Orzeł Osiecza pewnie wygrali dwa pierwsze sety – do 17 i 20. W trzeciej partii to siatkarze z Turku „byli górą” (20:25). Jednak czwarta część meczu należała już do Orłów, którzy wygrali ten set do 22.

Skład Mistrzów Wielkopolski w sezonie 2018/2019 to: Artur Zawadzki, Błażej Szymczak, Albert Michalski (kapitan), Damian Cebulski, Bartosz Kuczyński, Adrian Ratajczyk, Damian Marcjan, Bartosz Adamiak, Bartosz Ziółkowski, Maciej Dominiczak, Przemysław Mazur, Tomasz Maliński, Adam Kaczyński, Daniel Iwański, Paweł Moczyński, Paweł Michalski, Wojciech Pytlarz, Wojciech Kaźmierczak oraz Łukasz Dykta. Trenerem drużyny jest Sławomir Woźniak, a kierownikiem – Jakub Liebelt.

LZS Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza przygotowuje się teraz na Ogólnopolski Turniej Ćwierćfinałowy o Awans do II Ligi, który odbędzie się w dniach 5-7 kwietnia br. w Rzgowie. Drużyna Orłów zmierzy się w nim z zespołami z województw: kujawsko-pomorskiego, pomorskiego i zachodniopomorskiego.
Orzeł Osiecza ponownie mistrzem Wielkopolski!