Skocz do zawartości

Sierpień

Aktualności

Konkurs fotograficzny dla seniorów

Starosta Koniński oraz Rada Seniorów Powiatu Konińskiego serdecznie zapraszają do udziału w konkursie fotograficznym „Świat wokół nas”. Przedsięwzięcie jest adresowane do osób w wieku emerytalnym zamieszkałych na terenie powiatu konińskiego.

Cel konkursu to pobudzanie i rozwijanie inwencji twórczej oraz kreatywności seniorów w obszarze fotografii, a także zachęcanie ich do dostrzegania piękna i osobliwości w najbliższym otoczeniu.

Każda z osób biorąca udział w konkursie może zgłosić od jednego do pięciu zdjęć. Fotografie powinny być wykonane metodą tradycyjną lub cyfrową; dobrej jakości i rozdzielczości; kolorowe, czarno-białe lub monochromatyczne; wywołane na papierze fotograficznym w formacie A-4 i zapisane na nośniku elektronicznym /płyta CD lub DVD.

Fotografie nie mogą zwierać znaczków, podpisów, cyfr, dat. Każde zdjęcie musi być opisane na odwrocie: imię i nazwisko, wiek, adres zamieszkania wraz z telefonem kontaktowym autora oraz tytuł. Obowiązują prace indywidualne.

Opisane zdjęcie wraz z formularzem zgłoszeniowym należy przesłać do 30 września 2019 r. na adres: Starostwo Powiatowe w Koninie, Wydział Edukacji i Spraw Społecznych, Aleje 1 Maja 9, 62-510 Konin z dopiskiem na kopercie „KONKURS FOTOGRAFICZNY”. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 31 października br.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO „Świat wokół nas”
Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting