Skocz do zawartości

Październik

Aktualności

Rozwijajmy się w turystyce biznesowej!

Lokalna Organizacja Turystyczna MARINA zaprasza przedstawicieli branży turystycznej (obiektów noclegowych, firm eventowych, podmiotów prowadzących atrakcje turystyczne), a także przedstawicieli organizacji pozarządowych, instytucji, jednostek samorządu terytorialnego oraz osoby działające na rzecz turystyki w regionie konińskim do udziału w bezpłatnym projekcie szkoleniowym: „Podniesienie kwalifikacji kadr turystyki regionu konińskiego z zakresu turystyki biznesowej”. Szkolenie odbędzie się 29 października br. w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym Wityng.

Czym jest turystyka biznesowa i czym turysta biznesowy różni się od tradycyjnego? Jak zaaranżować idealną współpracę pomiędzy głównymi graczami na rynku? Na te pytania i wiele innych uczestnicy uzyskają odpowiedź w trakcie szkolenia. Podczas panelu teoretycznego będzie można dowiedzieć się o istniejących dostępnych kanałach promocji oferty szkoleniowo-konferencyjnej oraz, jak pozyskać klienta. Szkolenie stanowi również doskonałą okazję do wymiany dobrych praktyk, doświadczeń i nawiązania wspólnych inicjatyw.

Celem projektu, realizowanego przez LOT MARINA, jest zwiększenie wiedzy oraz świadomości osób prowadzących działalność w branży turystycznej na temat turystyki biznesowej, a także ich integracja.
Zainteresowani mogą zgłaszać się telefonicznie pod numerem (63) 246 32 48 lub e-mailowo pod adresem: kontakt@turystyka.konin.pl do 23 października 2019 r. Liczba miejsc ograniczona. 


Ĺšródło: LOT MARINA, CIT *** w Koninie
Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting