Skocz do zawartości

Październik

Aktualności

Barwy Wolontariatu 2019

Wielkopolska Rada Koordynacyjna Związek Organizacji Pozarządowych oraz Samorząd Województwa Wielkopolskiego zapraszają organizacje pozarządowe, instytucje i wolontariuszy do udziału w konkursie „Barwy Wolontariatu”.
 
Kandydatury można zgłaszać w pięciu kategoriach:
  1. Wolontariusz roku.
  2. Wolontariat rodzinny.
  3. Wolontariat szkolny.
  4. Wolontariat senioralny.
  5. Organizacja/instytucja przyjazna wolontariuszom.
Konkurs skierowany jest do organizacji pozarządowych, grup samopomocowych, instytucji państwowych i samorządowych, podmiotów realizujących program wolontariatu pracowniczego, osób fizycznych korzystających z pomocy wolontariuszy, a także samych wolontariuszy.
 
Kandydatów należy zgłaszać za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie internetowej: www.wolontariuszroku.wrk.org.pl. Do każdego formularza trzeba dołączyć opis działalności nominowanych osób/grup/organizacji/instytucji ukazujący ich działania na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 15 listopada 2019 r.
 
Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników nastąpi podczas uroczystej Gali Wielkopolskiego Dnia Wolontariusza, połączonej w tym roku z obchodami 25-lecia WRK. Gala odbędzie się 12 grudnia 2019 r. o godzinie 12:00 w Sali Ziemi na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich (obowiązują odrębne zapisy - formularz zgłoszeniowy na Galę).
 
Regulamin konkursu „Barwy Wolontariatu” Edycja 2019
Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting