Skocz do zawartości

"Historia Polski pieśnią i piosenką opowiedziana" w Kazimierzu Biskupim

Wójt Gminy Kazimierz Biskupi Grzegorz Maciejewski oraz Dyrektor Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Koninie Jarosław Jankowski zapraszają na konferencję: „Historia Polski pieśnią i piosenką opowiedziana”. Konferencja skierowana jest do przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, dyrektorów, nauczycieli, wychowawców, uczniów oraz osób zainteresowanych programem spotkania.

Konferencja odbędzie się w najbliższy piątek (17 maja) w godz. 18.00-20.00 w sali koncertowej Gminnego Ośrodka Kultury w Kazimierzu Biskupim. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Osoby zainteresowane udziałem w konferencji proszone są o zarejestrowanie się poprzez stronę: www.cdnkonin.pl (symbol 4F/3).