Skocz do zawartości

Listopad

Aktualności

Pochwalcie się swoimi osiągnięciami!

Serdecznie zapraszamy firmy z Wielkopolski do udziału w Konkursie o Nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego „i – Wielkopolska – Innowacyjni dla Wielkopolski” edycja 2019.
 
Samorząd Województwa Wielkopolskiego chce wyróżnić firmy, które w sposób wyjątkowy, poprzez swoją kreatywność oraz otwartość na nową myśl naukową, wprowadzają na rynek innowacyjne rozwiązania.
 
Budowa marki Wielkopolska, której nowoczesność oparta jest na silnych i aktywnych podmiotach gospodarczych to jeden z priorytetów Samorządu Województwa, a wzmacnianie konkurencyjności regionu jest nierozerwalnie związane z wprowadzaniem innowacji. Wymogi współczesnego rynku sprawiają, że pożądana staje się oferta nowatorska i unikalna. Z każdą edycją podejście do innowacyjności wśród przedsiębiorców jest bardziej dojrzałe i przemyślane, a sam konkurs zyskuje coraz większą renomę.
 
Dla laureatów przewidziano nagrody pieniężne i promocję w ramach międzynarodowych wystaw Marki Wielkopolski oraz podczas organizowanych wydarzeń o charakterze gospodarczym przez kolejny rok.
 
Warunkiem przystąpienia do konkursu jest wypełnienie wniosku (stanowiącego załącznik do Regulaminu) i przesłanie go w formie elektronicznej na adres: drg.sekretariat@umww.pl w nieprzekraczalnym terminie do 15 listopada 2019 r. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.iw.org.pl.
Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting