Skocz do zawartości

Kwiecień

Aktualności

Śpiewak operowy Kazimierz Kowalski w Kleczewie

Serdecznie zapraszamy na koncert muzyki poważnej pt. „W krainie uśmiechu”, który odbędzie się w najbliższy piątek (3 maja) o godz. 18.00 w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury w Kleczewie – w czasie obchodów Roku Moniuszkowskiego, w przeddzień 200-setnej rocznicy urodzin Stanisława Moniuszki i w dniu Święta Narodowego.
 
Koncert poprowadzi Kazimierz Kowalski, polski śpiewak operowy, związany z Teatrem Wielkim w Łodzi jako solista oraz jego wieloletni dyrektor naczelny i artystyczny. Wspólnie z gwiazdami Polskiej Opery Kameralnej wykona on przeboje ze znanych oper, operetek oraz musicali. Usłyszymy utwory, między innymi ze "Strasznego Dworu", "Carmen", „Księżniczki Czardasza" czy ”Skrzypka na dachu”.
 
Zachęcamy do wzięcia udziału w tym niepowtarzalnym wydarzeniu artystycznym. Szczegółowych informacji na temat imprezy udziela Centrum Kultury w Kleczewie. Organizatorami koncertu są Starostwo Powiatowe w Koninie oraz Urząd Miasta i Gminy Kleczew.
Zobacz także:
Centrum Informacji TurystycznejTłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w KoninieChopin w powiecie konińskimrozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w Koninie
© 2020 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting
Błąd krytyczny- futureCMS
Błąd:Wystąpił błąd krytyczny.
Info:System automatycznie poinformował twórcę strony o wystąpieniu błędu.