LZS Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza w Półfinałach!

Ogólnopolski Turniej Ćwierćfinałowy o Awans do II Ligi PZPS rozegrano 5-7 kwietnia br. w Hali Sportowej w Rzgowie. Organizatorem zmagań był klub sportowy LZS Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza. Impreza została objęta honorowym patronatem Wójta Gminy Rzgów Grzegorza Matuszaka.

W rozgrywkach – mecze w systemie „każdy z każdym” – wzięły udział cztery drużyny: UKS Olimpijczyk Drawsko Pomorskie (woj. zachodnio-pomorskie), MKSR Pyskowice (woj. śląskie), TS Faurecia Volley Jelcz-Laskowice (woj. dolnośląskie), a także LZS Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza (woj. wielkopolskie).

Poziom turnieju był bardzo wyrównany – aż trzy drużyny miały na swoim koncie po dwa zwycięstwa. Zawodnicy Orłów uzyskali jednak korzystniejszy bilans setów od drużyny MKSR Pyskowice oraz TS Faurecia Volley Jelcz-Laskowice, dzięki czemu zajęli I miejsce w ćwierćfinałach i awansowali pierwszy raz w historii klubu do Ogólnopolskiego Turnieju Półfinałowego o II ligę PZPS.

Na zakończenie sportowej rywalizacji wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy za udział w rozgrywkach. Skład zwycięskiego zespołu to: Błażej Szymczak, Albert Michalski (kpt), Damian Cebulski, Bartosz Kuczyński, Adrian Ratajczyk, Damian Marcjan, Jakub Liebelt, Bartosz Ziółkowski, Maciej Dominiczak, Tomasz Maliński, Adam Kaczyński, Daniel Iwański, Paweł Moczyński, Paweł Michalski, Wojciech Pytlarz. Trenerem Orłów jest Sławomir Woźniak.

Dzięki zwycięstwu w turnieju ćwierćfinałowym LZS Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza został gospodarzem półfinałów o awans do II ligi PZPS, które odbędą się 26-28 kwietnia br. w Hali Sportowej w Rzgowie.

LZS Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza w Półfinałach!