Młodzi kucharze z ZSEU na podium

Uczniowie z Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie zdobyli I miejsce w konkursie „Kupuj i gotuj z polską wieprzowiną”. Kuba Walter, Janek Robak oraz Mateusz Hofman przygotowali potrawy, które najbardziej urzekły jury podczas zmagań w Warszawie.

Jury oceniało smak, oryginalność oraz pracę zespołową. W każdym z tych elementów młodzi kucharze z Żychlina spisali się rewelacyjnie. Uczniowie za zdobycie I miejsca otrzymali cenne nagrody – profesjonalne noże, a także przywieźli patelnię indukcyjną wok dla szkoły.
Młodzi kucharze z ZSEU na podium