Dyżury w Punktach NPP

Uprzejmie informujemy, że w dniu 24 grudnia 2019 r. Punkty Nieodpłatnej Pomocy Prawnej w Kramsku, Wierzbinku i Kazimierzu Biskupim będą nieczynne.

Dyżur w Punkcie w Kramsku (obsługiwanym przez Kamilę Klauze) zostanie odpracowany 10 i 16 grudnia br. Punkt będzie otwarty od godz. 9.00 do godz. 15.00.
Dyżur w Punkcie w Wierzbinku (obsługiwanym przez Katarzynę Bartnik) został odpracowany 9 grudnia. Punkt będzie jeszcze otwarty 16.12 od godz. 9.00 do godz. 15.00.
Dyżur w Punkcie w Kazimierzu Biskupim zostanie odpracowany 30 grudnia. Punkt będzie otwarty od godz. 8.00 do godz. 12.00.

Za utrudnienia przepraszamy.