Aktualności 2018

Porządek posiedzenia:

1.   Otwarcie obrad.
2.   Stwierdzenie quorum.
3.   Przyjęcie protokołu z poprzednich obrad.
4.   Sprawozdanie z działalności Zarządu Powiatu Konińskiego i realizacji uchwał Rady Powiatu w okresie międzysesyjnym.
5.   Interpelacje i pytania radnych.
6.   Informacja o płatnościach realizowanych przez Biuro Powiatowe ARiMR w Koninie w 2017 roku.
7.   Podjęcie uchwały w sprawie  udzielenia pomocy finansowej gminie Kazimierz Biskupi.
8.   Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej gminie Kramsk.
9.   Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej gminie Skulsk.
10.Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej gminie Stare Miasto.
11. Podjęcie uchwały w sprawie dokonania zmian w budżecie Powiatu Konińskiego na rok 2018.
12. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej Powiatu Konińskiego.
13. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie powołania stałych Komisji Rady Powiatu Konińskiego.
14. Udzielenie odpowiedzi na interpelacje i pytania radnych.
15. Wnioski, postulaty, oświadczenia i informacje radnych.
16. Zamknięcie obrad.