Skocz do zawartości

Aktualności 2018

Aktualności

Zabawa Mikołajkowa w DPS w Ślesinie

Święty Mikołaj zawitał do Domu Pomocy Społecznej w Ślesinie. Podopieczni ośrodka powitali go razem z uczestnikami środowiskowych domów samopomocy w Ślesinie i Głębockim.

Świąteczny nastrój i integracja przyświecały zabawie mikołajkowej zorganizowanej przez Dom Pomocy Społecznej w Ślesinie. Mieszkańcy placówki przygotowali program artystyczny o tematyce bożonarodzeniowej, który zaprezentowali przed gośćmi z dwóch zaprzyjaźnionych domów środowiskowych.

Wszyscy uczestnicy zabawy otrzymali prezenty od Św. Mikołaja, którego do Ślesina przywiozły renifery-alpaki. Dziękując za podarunki, podopieczni chętnie recytowali wiersze, śpiewali kolędy i brali udział w konkursach. Wspólnie spędzony czas upłynął wszystkim na tańcach, śpiewie i degustacji przygotowanych przysmaków.

- Przybycie Mikołaja do placówki było niewątpliwie ekscytującym wydarzeniem i sprawiło naszym mieszkańcom oraz gościom dużo radości - mówi Joanna Wołyńska dyrektor DPS w Ślesinie - Wiem, że niektórzy z naszych podopiecznych już odliczają dni do jego wizyty w przyszłym roku - dodaje dyrektor.
Zabawa Mikołajkowa w DPS w Ślesinie
Zabawa Mikołajkowa w DPS w Ślesinie
Zabawa Mikołajkowa w DPS w Ślesinie
Zabawa Mikołajkowa w DPS w Ślesinie
Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting