Aktualności 2018

Uczniowie z Kleczewa w nagraniach Koła Fortuny

Uczniowie z Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Kleczewie uczestniczyli jako widownia w nagraniach teleturnieju - Koło Fortuny - w Warszawie.

Młodzież miała okazję przekonać się jak zza kulis wygląda realizacja teleturnieju prowadzonego przez Rafała Brzozowskiego. Koło Fortuny emitowane jest na antenie TVP2.

Pomimo kilku godzin spędzonych na planie, czas mijał uczniom w miłej atmosferze, z przerwami na gorącą kawę i herbatę, a także na robieniu pamiątkowych zdjęć. W drodze powrotnej licealiści mogli podziwiać pięknie przystrojoną świątecznymi ozdobami stolicę.
Uczniowie z Kleczewa w nagraniach Koła Fortuny