Skocz do zawartości

Aktualności 2018

Aktualności

Podsumowanie Półfinałowego Turnieju o awans do II ligi PZPS

W dniach 27-29 kwietnia br. w Hali Sportowej w Rzgowie odbył się Półfinałowy Turniej o Awans do II Ligi PZPS.  Organizatorem zmagań był klub sportowy LZS Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza.
W rozgrywkach rozgrywanych pod Honorowym Patronatem Wójta Gminy Rzgów Grzegorza Matuszaka wzięły udział 4 drużyny: UKS Wiking Rymań (woj. zachodnio-pomorskie), LUMKS Kasztelan Rozprza (woj. łódzkie), MKS Steico Noteć Czarnków (woj. wielkopolskie) oraz LZS Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza (woj. wielkopolskie).
Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”. Po niezwykle emocjonującym turnieju okazało się, że aż trzy drużyny miały na swoim koncie po dwa zwycięstwa. Niestety dla nas, drużyny LUMKS Kasztelan Rozprza i MKS Steico Noteć Czarnków miały korzystniejszy bilans setów i to one zakwalifikowały się do Turnieju Finałowego o awans do II ligi PZPS rozgrywanego w dniach 18-20 maja.
GRATULUJEMY!
 
Serdeczne podziękowania dla wszystkich drużyn za sportową rywalizację oraz licznie zgromadzonych kibiców, którzy swoim fantastycznym dopingiem stworzyli prawdziwe siatkarskie widowisko!
 
Ostateczna kolejność turnieju:
Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1 MKS Noteć Czarnków 3 5 2 7 4 270 246
2 LUMKS Kasztelan Rozprza 3 5 2 8 5 304 274
3 LZS Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza 3 5 2 7 6 291 295
4 UKS Wiking Rymań 3 3 0 2 9 220 270
źrodło: LZS Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza
Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting