Skocz do zawartości

Aktualności 2018

Aktualności

Oferty pracy w hiszpańskich sieciach hoteli: Garden oraz Zafiro

Wojewódzki Urząd Pracy w Poznaniu, podobnie jak w poprzednich latach, otrzymał oferty pracy w dwóch hiszpańskich sieciach hoteli: Garden oraz Zafiro.
 
Pracodawcy poszukują kilkudziesięciu animatorów do pracy w hotelach na Balearach i w Hiszpanii kontynentalnej, w tym: animatorów dziecięcych/ młodzieżowych/ dorosłych/ sportowych, animatorów FIT & BALANCE oraz animatorów/ techników (dźwięk i światło) przy przedstawieniach.
 
Zagraniczni pracodawcy oferują zatrudnienie od marca/ kwietnia do października/ listopada 2018 r., a także zapewniają poprzedzające zatrudnienie bezpłatne szkolenie, wyżywienie i zakwaterowanie oraz zwrot kosztów podróży w przypadku pracy w całym sezonie.
 
Rozmowy kwalifikacyjne do sieci hoteli Zafiro odbędą się w dniu 1 lutego 2018 r. w siedzibie WUP w Poznaniu przy ul. Szyperskiej 14.
 
Oferty pracy do obu hiszpańskich sieci hoteli dostępne są na stronie internetowej Centralnej Bazy Ofert Pracy: www.oferty.praca.gov.pl.
 
Dodatkowych informacji udzielają pracownicy Wydziału ds. Pośrednictwa Pracy pod nr telefonu: 61 846 38 07 oraz 61 846 38 08.
Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting