Skocz do zawartości

Aktualności 2018

Aktualności

Niezwykłe wyróżnienie dla nauczycielki z Żychlina

Joanna Gadomska z Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie znalazła się wśród 13 nauczycieli z Polski nominowanych do tytułu Nauczyciel Roku 2018. We wtorek 9 października na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się Gala Finałowa "Nauczyciel Roku 2018".

Jury Konkursu Nauczyciel Roku 2018, postanowiło nominować do tytułu Nauczyciel Roku 2018 trzynastu najlepszych nauczycieli z całej Polski. Joanna Gadomska, mimo iż nie otrzymała tytułu Nauczyciel Roku (został nim Przemysław Staroń z Sopotu), ale została doceniona i zaproszona na Galę, jako jedna z trzynastu najlepszych nauczycieli w Polsce.

W Gali wraz z nominowaną nauczycielką Na Gali udział wzięła dyrektor ZSEU w Żychlinie - Anna Matczak - Gaj, wicestarosta koniński - Władysław Kocaj,  wiceprzewodnicząca Samorządu Uczniowskiego - Wiktoria Jackowska, przedstawiciel Rady Rodziców Agnieszka Swacińska, oraz najbliższa rodzina.

„Dziś już emocje opadły, ale myśl, że byłam w gronie najlepszych nauczycieli w Polsce ciągle wywołuje uśmiech zadowolenia na mojej twarzy. Nie byłoby mnie tutaj, gdyby nie moja wspaniała rodzina: syn, mąż, rodzice, którzy wspierają mnie w moich działaniach. Zawsze mogę na nich polegać i za to im bardzo mocno dziękuję. Nie byłoby mnie tutaj, gdyby nie moi kochani uczniowie, to oni są najważniejsi dla mnie w tej całej szkolnej machinie, to oni są moim motywatorem do pracy. Nie byłoby mnie również tutaj gdyby nie wspaniali nauczyciele z mojej szkoły, którzy ze mną pracują i razem ze mną tworzą szkolną pełną pięknych kolorów rzeczywistość. Nie byłoby mnie tutaj, gdyby nie Rodzice moich uczniów, którzy oddając mi pod skrzydła swój największy skarb – swoje dziecko, pomagają mi w szkolnej codzienności. Nie byłoby mnie tutaj, gdyby nie moja Pani dyrektor, która mocno we mnie wierzy i ufa mi, że wszystkie pomysły, z którymi do niej przychodzę, uda się wspólnie zrealizować, dla dobra naszych wspaniałych uczniów. Nie byłoby mnie tutaj, gdyby nie organ prowadzący szkołę, czyli Starostwo Powiatowe w Koninie, zawsze mogę liczyć na ich pomoc i wsparcie. Wszystkim Wam bardzo mocno dziękuje. Dlatego, w tym szczególnym dla mnie dniu, nie mogło zabraknąć Was ze mną" – powiedziała Joanna Gadomska po zakończeniu Gali. 

Szkoły i placówki wszystkich finalistów otrzymały certyfikat „Szkoła na medal”.Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting