Aktualności 2018

III miejsce dla Powiatu Konińskiego

Powiat Koniński wywalczył trzecie miejsce w XX edycji Współzawodnictwa Sportowo-Turystycznego Powiatów Województwa Wielkopolskiego o Puchar Marszałka.

Starosta Koniński - Stanisław Bielik - odebrał z rąk Przewodniczącego Rady Wielkopolskiego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Poznaniu puchar Marszałka Województwa Wielkopolskiego. Uroczystość miała miejsce 10 grudnia 2018 roku w Auli Zespołu Szkół nr 3 w Szamotułach.

Puchar został wywalczony w całorocznym współzawodnictwie sportowo-turystycznym powiatów woj. wielkopolskiego organizowanym w ramach kalendarza imprez sportowych Wielkopolskiego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe.

Powiat Koniński zdobył trzecie miejsce i Puchar Marszałka, rywalizując z 29 powiatami z Wielkopolski w ponad 20 różnych imprezach sportowo-turystycznych. Pierwsze miejsce wywalczył powiat szamotulski, a drugie powiat ostrowski.
III miejsce dla Powiatu Konińskiego