Odmienione Wilki Wilczyn wracają na parkiet!

Z nowym składem, nowym trenerem i w nowej "łódzkiej" grupie swoje siatkarskie rozgrywki w II lidze zainaugurują w sobotę siatkarze "Wilków" Wilczyn. Spotkanie z zespołem Tubądzin Volley MOSIR Sieradz rozegrane zostanie w hali sportowej w Wilczynie o 19.00. Serdecznie zapraszamy!

Zespół z Wilczyna zaznaczył się już na siatkarskiej mapie II ligi, a kibice z Wilczyna przeżywali nie raz wielkie emocje. Teraz, gdy we Włoszech rywalizują ich utytułowani koledze z reprezentacji Polski, siatkarskie emocje wracają też do Wilczyna.

W sobotę, 29 września siatkarze miejscowych Wilków rozegrają swój pierwszy mecz w nowym sezonie II ligi. Nowością dla kibiców klubu jest w tym sezonie zarówno "łódzka" grupa rozgrywek, jak i trener zespołu, którym został Artur Hoffmann. Zmienił się także skład drużyny.

Co będzie to oznaczać dla miłośników siatkówki, przekonamy się już wkrótce. Tymczasem zarządowi klubu, trenerowi, zawodnikom i kibicom życzymy sukcesów w nowym sezonie!