Skocz do zawartości

Styczeń

Aktualności

"Kantata na cztery skrzydła" w Brzeźnie

Po bardzo udanej premierze „Kantaty na cztery skrzydła” – komedii Roberta Bruttera w reżyserii Wojciecha Siedleckiego, zaproszamy Państwa do Gminnego Ośrodka Kultury w Brzeźnie na kolejne spektakle w styczniu.
 
Utrzymana w lekkiej, komediowej konwencji sztuka Roberta Bruttera - scenarzysty m.in. „Rancza” czy „Rodziny zastępczej”. Spektakl jest nie tylko okraszony dużą dawką humoru, ale również skłania do refleksji nad życiem, jego priorytetami oraz wagą naszych codziennych wyborów. Splot różnych życiowych wydarzeń prowadzi główną bohaterkę na skraj załamania nerwowego, w wyniku którego próbuje ona popełnić samobójstwo. W krytycznym momencie pojawia się... Anioł. Wprawdzie nieco stary i mało błyskotliwy, ale zawsze Anioł. Jeśli jego wysiłki pójdą na marne, zostanie on zdegradowany. W dodatku w konkury o względy dziewczyny wchodzi jego zmiennik, Beatiel, reprezentujący nową anielską generację. Brzmi jak bajka? Nic bardziej mylnego! „Kantata na cztery skrzydła” to świetny spektakl dla dorosłej (chociaż nie tylko!) publiczności, który - taką mamy nadzieję - pozwoli się Państwu nie tylko świetnie się bawić, ale również zastanowić nad tym, co w życiu najważniejsze.
 
Autor: Robert Brutter
Reżyseria: Wojciech Siedlecki
Obsada: Katarzyna Adamczyk-Kuźmicz, Wojciech Siedlecki, Krzysztof Kędziora
Scenografia: Krzysztof Kędziora
Produkcja: Gminny Ośrodek Kultury w Brzeźnie // Teatr na Peryferiach
Czas trwania: 120 min. (jedna przerwa)
Data premiery: 15 grudnia 2017
Sala widowiskowa GOK w Brzeźnie
 
NAJBLIŻSZE SPEKTAKLE:
sobota, 20 stycznia - godz. 20:00
niedziela, 21 stycznia - godz. 17:00
niedziela, 21 stycznia - godz. 20:00
BILETY: www.teatrnaperyferiach.pl
Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting