Ogłoszenie otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego

Zarząd Powiatu ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego polegającego na udzielaniu nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego, nieodpłatnej mediacji i edukacji prawnej.

Wypełniając postanowienia ustawy z dnia 5 sierpnia 2015 roku o nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej Zarząd Powiatu Konińskiego 18 października 2018 r. podjął uchwałę w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację w 2018 roku zadania publicznego polegającego na udzielaniu nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego, nieodpłatnej mediacji i edukacji prawnej.
Oferty na konkurs można składać w terminie do 9 listopada 2018 r. do godz. 15.00, w Kancelarii Starostwa Powiatowego w Koninie, Aleje 1 Maja 9, 62-510 Konin (pokój 168 na parterze budynku) lub przesłać na ww. adres Starostwa Powiatowego w Koninie.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu w załączonym ogłoszeniu: bip.powiat.konin.pl