Wydział komunikacji będzie pracował godzinę dłużej

Wydział Komunikacji Starostwa Powiatowego w Koninie informuje, że od jutra, tj. od 20 marca 2018 r. wydłuża czas obsługi mieszkańców dokonujących w urzędzie rejestracji pojazdów.

W poniedziałki klienci będą przyjmowani bez zmian, czyli od godz. 7.45 do godz. 15.30. W pozostałe dni tygodnia (od wtorku do piątku) rejestracja pojazdów będzie prowadzona godzinę dłużej, tj. do 15.00.
- Nowa wersja aplikacji CEPiK 2.0. wymusza na pracownikach większą ilość operacji, wydłużył się więc znacznie czas obsługi klientów, a w konsekwencji i czas oczekiwania na podejście do okienka - mówi Marcin Wietrzykowski naczelnik wydziału komunikacji
Mam nadzieję, że ta dodatkowa godzina pozwoli ograniczyć naszym klientom oczekiwanie na załatwienie spraw w urzędzie – dodaje naczelnik.