Skocz do zawartości

Marzec

Aktualności

Wójt Gminy Wierzbinek w gronie 10 najlepszych wójtów w Polsce!

Wójt Gminy Wierzbinek, Paweł Szczepankiewicz zakwalifikował się do najlepszej „10” ogólnopolskiego konkursu o tytuł „Wójta Roku 2017”. Jest jedynym finalistą reprezentującym Wielkopolskę!
Konkurs na najlepszego wójta w kraju jest organizowany już po raz siedemnasty przez Program 1 Telewizji Polskiej S. A. Celem tegorocznej edycji jest wyłonienie wójta, który w 2017 roku wykazał się największymi osiągnięciami w pracy na rzecz swojej gminy. Laureatem konkursu zostaje ten z finalistów, na którego widzowie oddadzą najwięcej głosów.
 
- Uważam, że wójt gminy Wierzbinek, pan Paweł Szczepankiewicz zasługuje na miano „Wójta Roku 2017”, ze względu na zaufanie, jakim cieszy się wśród lokalnej społeczności, jak i wysokie kompetencje, kreatywność oraz pracowitość, które pozwalają mu konsekwentnie realizować zadania służące rozwojowi Gminy Wierzbinek - mówi Stanisław Bielik Starosta Koniński – Niezwykle doceniam też współpracę pana wójta z samorządem powiatu, zarówno w kontekście wspólnego dążenia do poprawy infrastruktury drogowej w powiecie, jak i realizowania przedsięwzięć służących promocji gminy i powiatu konińskiego – dodaje starosta i zachęca do oddania głosu na jedynego przedstawiciela województwa wielkopolskiego, który znalazł się w ścisłym finale konkursu.
 
Głosowanie w konkursie o tytuł „Wójt Roku 2017” potrwa do 9 kwietnia br. Wspierając kandydaturę wójta Pawła Szczepankiewicza wysyłamy SMS-a o treści 7 na numer 7150 (koszt jednego SMS-a wynosi 1,23 zł z VAT-em). Liczba SMS-ów z jednego numeru jest nieograniczona.
Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród odbędzie się 21 kwietnia 2018 roku.
Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting