Wielkanocne konkursy w ZSEU w Żychlinie

Dyrektor Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. F. Chopina w Żychlinie serdecznie zapraszana Powiatowy Konkursy „Najpiękniejsza Pisanka” oraz szkolny konkurs kulinarny „Z koszyka na stół ,czyli tradycyjne potrawy wielkanocne”, które odbędą się 23. 03. 2018 r. (piątek) o godz. 10.30 w sali chopinowskiej (pałac).

Konkursy skierowane są do uczniów szkół konińskich oraz powiatu konińskiego. Celem wydarzenia jest przekazywanie i kultywowanie  tradycji oraz zwyczajów nawiązujących do Świąt Wielkanocnych.

Konkursy objęte są honorowym patronatem Wielkopolskiego Kuratora Oświaty oraz Starosty Konińskiego.

Organizator konkursu: Klub Młodego Restauratora w ZSEU