Podsumowanie Półfinałowego Turnieju o awans do II ligi PZPS

W dniach 27-29 kwietnia br. w Hali Sportowej w Rzgowie odbył się Półfinałowy Turniej o Awans do II Ligi PZPS.  Organizatorem zmagań był klub sportowy LZS Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza.
W rozgrywkach rozgrywanych pod Honorowym Patronatem Wójta Gminy Rzgów Grzegorza Matuszaka wzięły udział 4 drużyny: UKS Wiking Rymań (woj. zachodnio-pomorskie), LUMKS Kasztelan Rozprza (woj. łódzkie), MKS Steico Noteć Czarnków (woj. wielkopolskie) oraz LZS Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza (woj. wielkopolskie).
Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”. Po niezwykle emocjonującym turnieju okazało się, że aż trzy drużyny miały na swoim koncie po dwa zwycięstwa. Niestety dla nas, drużyny LUMKS Kasztelan Rozprza i MKS Steico Noteć Czarnków miały korzystniejszy bilans setów i to one zakwalifikowały się do Turnieju Finałowego o awans do II ligi PZPS rozgrywanego w dniach 18-20 maja.
GRATULUJEMY!

Serdeczne podziękowania dla wszystkich drużyn za sportową rywalizację oraz licznie zgromadzonych kibiców, którzy swoim fantastycznym dopingiem stworzyli prawdziwe siatkarskie widowisko!

Ostateczna kolejność turnieju:
Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -