Szkolenie "Jak zadbać o bezpieczeństwo swojej firmy w sieci?"

Konińska Izba Gospodarcza oraz podmiot członkowski KIG - Credit Agricole Bank Polska S.A. zapraszają 29 listopada br. przedsiębiorców z powiatu konińskiego na bezpłatne szkolenie.

Spotkanie adresowane jest dla osób nieposiadających wykształcenia informatycznego. Główny temat szkolenia to przedstawienie mechanizmów, jakimi posługują się przestępcy w celu kradzieży danych i pieniędzy z firm, przy jednoczesnym pokazaniu uczestnikom spotkania, jak się przed tym chronić. Szkolenie poprowadzą doświadczeni praktycy z portalu Niebezpiecznik.pl.

Bezpłatne szkolenie odbędzie się w Sali Bankietowej FACTORIA w Koninie (ul. Zakładowa 14) w godzinach 9.30-14.30. Potwierdzenie przybycia telefonicznie bądź mailowo: (63) 245-88-00; sekretariat@kig.konin.pl