Narodowe Centrum Badań i Rozwoju zaprasza firmy na BEZPŁATNE spotkanie dla przedsiębiorców

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju zaprasza firmy z Konina i okolic na BEZPŁATNE spotkanie dla przedsiębiorców, podczas którego dowiedzą się jak uzyskać DOTACJĘ NA ROZWÓJ FIRMY! Spotkanie odbędzie się 3 lipca 2018 w Koninie, Hotel Kresowianka, ul. Kolska 55A.

Podczas spotkania będziecie można poznać ofertę wsparcia Narodowego Centrum Badań i Rozwoju (NCBR) dla rozwoju biznesu. Eksperci NCBR zaprezentują możliwości uzyskania dotacji na działania, które pozwolą w efekcie na wprowadzenie nowatorskich rozwiązań w prowadzonej działalności lub udoskonalenie już istniejących produktów lub usług.

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom NCBR wprowadziło proste zasady ubiegania się o dofinansowanie, m.in. znacząco ograniczając formalności i skracając czas oceny wniosków . Podczas spotkania eksperci zaprezentują nie tylko ofertę NCBR i ogólne zasady udziału w konkursach, ale przedstawią na konkretnych przykładach jak korzystać ze wsparcia NCBR. Odpowiedzą także na wszelkie pytania ze strony przedsiębiorców.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny, a ich organizacją na zlecenie NCBR zajmuje się firma Innova Paweł Wierzbicki.Już teraz zachęcamy do zapoznania się z programem oraz proponowanymi terminami spotkań, które są dostępne na stronie www.NCBRdlaFirm.pl.

Znajdziecie na niej Państwo również elektroniczny formularz zgłoszeniowy na spotkanie w Koninie.