Skocz do zawartości

Aktualności 2017

Aktualności

Z XXIX sesji Rady Powiatu Konińskiego

Radni powiatu wyrazili zgodę na realizację projektów w SOSW w Rychwale oraz dokonali koniecznych zmian w planie dochodów i wydatków powiatu.
 
Radni spotkali się w Starostwie, by procedować w sprawie przystąpienia powiatu do realizacji dwóch przedsięwzięć, na które starostwo otrzymało dofinansowanie z Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego oraz dokonać stosownych zmian w uchwałach finansowych.  
Organ stanowiący wyraził zgodę na realizację projektów: „Pokonać bariery – rozbudowa, adaptacja i wyposażenie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Rychwale” oraz „Pokonać bariery – rozwój edukacji gimnazjalnej w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Rychwale. Radni jednogłośnie podjęli też decyzję o dokonaniu zmian w budżecie na rok bieżący oraz w wieloletniej prognozie finansowej powiatu na lata 2017 – 2027.
Z XXIX sesji Rady Powiatu Konińskiego
Z XXIX sesji Rady Powiatu Konińskiego
Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting