Skocz do zawartości

Aktualności 2017

Aktualności

Wirtualne lekcje z Autostradą do szkoły

Wirtualne lekcje z Autostradą do szkołySzkoły podstawowe z województwa wielkopolskiego mogą zgłaszać się do udziału w programie AUTOSTRADĄ DO SZKOŁY. Do końca roku, w 50 placówkach oświatowych zostaną zorganizowane lekcje z wykorzystaniem wirtualnej rzeczywistości.

Lekcje z AUTOSTRADĄ DO SZKOŁY to dla dzieci edukacyjna przygoda pełna niespodzianek. Pomysłodawca i organizator kampanii, spółka Autostrada Wielkopolska SA zdecydowała się na wykorzystanie nowoczesnej technologii virtual reality. Za pomocą specjalnych gogli i dedykowanej programowi aplikacji uczniowie przenoszą się do wirtualnego świata, po którym oprowadza ich znajomy głos Jarosława Boberka — ambasadora programu.

AUTOSTRADA DO SZKOŁY stawia na edukację i inwestycje infrastrukturalne w pobliżu szkół. Szkoły mogą zgłaszać się do udziału w programie poprzez stronę www.autostradadoszkoly.pl.
Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting