Skocz do zawartości

Aktualności 2017

Aktualności

Tworzymy Kalendarz Imprez

Starostwo Powiatowe w Koninie rozpoczęło prace nad tworzeniem Kalendarza Imprez na 2020 r. w zakresie kultury, turystyki i promocji powiatu.
 
Składając wniosek możecie Państwo ubiegać się o wsparcie wydarzenia poprzez ufundowanie nagród czy dofinansowanie organizacji wydarzenia.
Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane podmioty prawne do składania wniosków o współfinansowanie zadań. 
Wnioskodawcami mogą być: jednostki samorządu terytorialnego i ich jednostki organizacyjne (szkoły, ośrodki kultury, biblioteki, muzea i inne), parafie, itp.

Zgłaszając wydarzenia należy kierować się przede wszystkim jego ponadlokalnym charakterem (ponadgminnym), znaczeniem dla promocji powiatu oraz możliwościami organizacyjnymi i finansowymi wnioskodawcy.
 
Wnioski należy składać do 29 stycznia 2020 r. na załączonym druku w kancelarii Starostwa Powiatowego w Koninie (Al. 1 Maja 9, 62-510 Konin) lub przesłać pocztą z dopiskiem: Kalendarz imprez na 2020 r.
 
Druk wniosku oraz wzory dokumentów rozliczających otrzymane wsparcie znajdziecie Państwo poniżej.
 
Jednocześnie przypominamy, że rozliczenie przyznanego wsparcia możliwe będzie na podstawie dostarczonych dokumentów księgowych wraz z formularzem informacji z organizacji przedsięwzięcia.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Wydziałem Rozwoju i Promocji:
Ewelina Rapeła 63 240 32 77
Sylwia Kudła 63 240 33 13

Wniosek o dofinasowanie
Pokwitowanie odbioru nagród
Informacja z imprezy

Zobacz także:
Centrum Informacji TurystycznejTłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w KoninieChopin w powiecie konińskimrozlicz PIT
© 2020 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting