Skocz do zawartości

Aktualności 2017

Tworzymy Kalendarz Imprez

Starostwo Powiatowe w Koninie rozpoczęło prace nad tworzeniem Kalendarza Imprez na 2020 r. w zakresie kultury, turystyki i promocji powiatu.

Składając wniosek możecie Państwo ubiegać się o wsparcie wydarzenia poprzez ufundowanie nagród czy dofinansowanie organizacji wydarzenia.
Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane podmioty prawne do składania wniosków o współfinansowanie zadań.
Wnioskodawcami mogą być: jednostki samorządu terytorialnego i ich jednostki organizacyjne (szkoły, ośrodki kultury, biblioteki, muzea i inne), parafie, itp.

Zgłaszając wydarzenia należy kierować się przede wszystkim jego ponadlokalnym charakterem (ponadgminnym), znaczeniem dla promocji powiatu oraz możliwościami organizacyjnymi i finansowymi wnioskodawcy.

Wnioski należy składać do 29 stycznia 2020 r. na załączonym druku w kancelarii Starostwa Powiatowego w Koninie (Al. 1 Maja 9, 62-510 Konin) lub przesłać pocztą z dopiskiem: Kalendarz imprez na 2020 r.

Druk wniosku oraz wzory dokumentów rozliczających otrzymane wsparcie znajdziecie Państwo poniżej.

Jednocześnie przypominamy, że rozliczenie przyznanego wsparcia możliwe będzie na podstawie dostarczonych dokumentów księgowych wraz z formularzem informacji z organizacji przedsięwzięcia.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Wydziałem Rozwoju i Promocji:
Ewelina Rapeła 63 240 32 77
Sylwia Kudła 63 240 33 13