Skocz do zawartości

Aktualności 2017

Aktualności

Spotkanie Noworoczne

Wójtowie i burmistrzowie, radni i osoby współpracujące z Powiatem Konińskim wzięli udział tradycyjnym spotkaniu noworocznym, które odbyło się w czwartek 12 stycznia w Starostwie Powiatowym w Koninie.

Tegoroczne spotkanie, na które zaprosili przewodniczący Rady Powiatu Konińskiego Janusz Stankiewicz i starosta koniński Stanisława Bielik, miało w tym roku wyjątkową oprawę. Podziękowaniom, noworocznym życzeniom towarzyszyło kolędowanie młodzieży Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie. Nie zabrakło również noworocznej niespodzianki, w postaci kolędy Pójdźmy wszyscy do stajenki, wykonanej przez samorządowców – radnych powiatu konińskiego, pracownicy Starostwa Powiatowego w Koninie i Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Koninie.

- „Realizowane przez samorząd powiatu konińskiego zadania często przybierają na sile i jakości właśnie dzięki współdziałaniu z Państwem. Wiele naszych sukcesów stało się możliwych dzięki bezcennym doświadczeniom współpracy i niejednokrotnie wypracowanym kompromisom, za co gorąco wszystkim Państwu dziękujemy” – takimi słowami Przewodniczący Rady podziękował za współpracę zebranym gościom.

Życzeniom i serdecznościom towarzyszyły przepiękne wigilijno-noworoczne zapachy oraz doskonałe smaki potraw przygotowanych przez Spółdzielnię Socjalną „Razem do sukcesu” z Kramska. Swój udział w obsłudze spotkania miała młodzież z ZSE-U w Żychlinie, która mogła zaprezentować już posiadane umiejętności kelnerskie i zdobyć dodatkową praktykę w pracy z doświadczoną kadrą spółdzielni socjalnej.
spotkanie noworoczne
spotkanie noworoczne
spotkanie noworoczne
spotkanie noworoczne
spotkanie noworoczne
spotkanie noworoczne
spotkanie noworoczne
spotkanie noworoczne
spotkanie noworoczne
Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting