Aktualności 2017

Spływ kajakowy "Szlakiem Wielkiej Pętli Wielkopolski"

Już po raz ósmy (8 lipca 2017 r.) odbędzie się największa w tej części Wielkopolski impreza dla kajakarzy Spływ kajakowy „Szlakiem Wielkiej Pętli Wielkopolski”. Rozpoczęcie nastąpi na Przystani w Kole skąd uczestnicy rzeką Wartę popłyną do Konina na Bulwar Nadwarciański.

Od czwartku (1 czerwca) Lokalna Organizacja Turystyczna „Marina” w Koninie przyjmować będzie zgłoszenia udziału w spływie. Warto się pospieszyć, bo liczba miejsc jest ograniczona! Na stronie www.lotmarina.pl oraz w biurze Centrum Informacji Turystycznej w Koninie będzie można znaleźć komplet dokumentów rekrutacyjnych wraz z regulaminem spływu oraz małym poradnikiem dla kajakarzy. Warto przeczytać je uważnie.

Opłaty za udział w spływie wynoszą w tym roku odpowiednio 45 zł od osoby, bez kaucji. Tradycyjnie, przewidujemy udział 120 osób (60 kajaków), dla których sprzęt zapewni Organizator.

Organizatorem wydarzenia jest Lokalna Organizacja Turystyczna „Marina”.

Impreza została objęta Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Wielkopolskiego Marka Woźniaka.

Spływ kajakowy „Szlakiem Wielkiej Pętli Wielkopolski” współfinansowany jest przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego.