Aktualności 2017

Pobiegnij dla WOŚP

„Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy” – to hasło przyświeca biegowi inicjowanemu przez Klub Biegacza „Aktywni” Konin. Zawodnicy pobiegną 15 stycznia 2017 r. podczas 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Jak zapewnia organizator – bieg „Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy” będzie miał formę happeningu, dlatego mile widziane są zabawne i oryginalne przebrania. Pobiec może każdy, bez względu na wiek czy kondycję, to wydarzenie dla całych rodzin.

Biuro zawodów wystartuje o 10.00 w Galerii nad Jeziorem w dniu finału 15 stycznia 2017. Bieg, którego dystans wynosi 3 km wokół osiedla Zatorze, rozpocznie się o godz. 13.00. Wpisowe w kwocie 20 zł zasili konto WOŚP.

Serdecznie zachęcamy do udziału w biegu. Medale zostaną wręczone pierwszym 200 uczestnikom biegu.