Aktualności 2017

Magia świąt w regionie konińskim

Świąteczna aura nastała w regionie konińskim! Na Starówce stoi już piękna choinka, a ulice przyozdobione są iluminacjami świątecznymi. To jest czas oczekiwania na najpiękniejszy okres w roku. Dzieciaki! Lubicie święta Bożego Narodzenia? Jeśli tak to koniecznie pokażcie jak zmieniła się wasza okolica! Narysujcie charakterystyczną atrakcję regionu w świątecznym wydaniu. Może uda wam się przeobrazić Waszą okolicę w bajkową krainę? Kredki w dłoń i rysujemy!

6 grudnia (Mikołajki) ruszył kolejny konkurs z cyklu „naLOT naGRÓD”. Tym razem, w ramach konkursu pn. „Magia świąt w regionie konińskim”, Lokalna Organizacja Turystyczna MARINA sprawdzi zdolności plastyczne, kreatywność oraz inwencję twórczą dzieci i młodzieży.
Celem konkursu jest rozwijanie i bogacenie wiedzy dzieci na temat miasta Konina i powiatu konińskiego (ciekawe miejsca, zabytki, obiekty, piękno przyrody).
Żeby wziąć w nim udział wystarczy przesłać na tablicy fanpage’a LOT MARINA (www.facebook.com/lotmarina) lub na adres e-mail: kontakt@turystyka.konin.pl zdjęcie pracy plastycznej ukazujące świąteczne oblicze regionu konińskiego. Można również dostarczyć pracę plastyczną osobiście do biura Lokalnej Organizacji Turystycznej MARINA (przy ulicy Dworcowej 2). Zgłaszane prace muszą być autorstwa uczestników konkursu. Zwycięża autor dzieła, które zdobędzie uznanie jury, kierującego się następującymi kryteriami: zgodność z przedmiotem konkursu, wartość artystyczna wykonanej pracy, a także oryginalny pomysł.

W ramach konkursu przyznane zostaną trzy nagrody, które laureaci będą mogli odebrać w biurze Lokalnej Organizacji Turystycznej MARINA. Premiowane jest również czwarte i piąte miejsce a dla trzech pierwszych zgłoszeń organizator przygotował niespodzianki.

Konkurs wspierają: Koniński Dom Kultury, Centrum Edukacji i Rozrywki Park Makiet Mikroskala, Trampolandia w Koninie, Fabryka Wrażeń, Hola Kawa&Zabawa.

Do wygrania: bilety do kina, vouchery do Fabryki Wrażeń, konińskiej Trampolandii, Parku Makiet Mikroskala oraz Holi, kijek do selfie, plecaki, piłki plażowe, pływaczki, frisbee, bidony, ręczniczki turystyczne.

Na zgłoszenia w ramach konkursu „Magia świąt w regionie konińskim” Lokalna Organizacja Turystyczna MARINA czeka od 6 do 20 grudnia 2017 r. do godziny 9:00. Ogłoszenie wyników odbędzie się na fanpage’u LOT MARINA 20 grudnia 2017 r.

Szczegóły: www.facebook.com/lotmarina, www.turystyka.konin.pl lub www.lotmarina.pl

źródło: LOT Marina