Aktualności 2017

Kongres Geodetów Polskich

Kongres Geodetów Polskich odbędzie się w dniach 23-25 marca 2017 r. w Piotrkowie Trybunalskim.

Organizowany przez Lokalne Stowarzyszenia Geodezyjne „Kongres Geodetów Polskich” jest odpowiedzią na liczne uwagi co do funkcjonowania geodezji w Polsce – zarówno ze strony geodetów (wykonawców prac geodezyjnych) jak również przedstawicieli administracji geodezyjnej i kartograficznej.

Kongres jest próbą zjednoczenia środowiska geodezyjnego wokół wspólnych postulatów, które zostaną wypracowane na poszczególnych panelach tematycznych. Wiemy, że wiele jest do zrobienia. Jednak żeby osiągnąć zakładany cel należy najpierw ruszyć z miejsca. Wierzymy, że KGP będzie początkiem drogi ku długo oczekiwanej poprawie funkcjonowania naszej branży.

Szczegółowe informacje o Kongresie oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie Organizatora.