Skocz do zawartości

Aktualności 2017

Aktualności

"Integracyjny Festiwal Nauki"

Fundacja Mielnica we współpracy z Gminą Skulsk, Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Koninie, Stowarzyszeniem „Kadry dla Konina” oraz Szkołą Podstawową w Skulsku zapraszają 3-osobowe zespoły uczniów z powiatu konińskiego do udziału w konkursie „Integracyjny Festiwal Nauki”.
 
„Integracyjny Festiwal Nauki” adresowany jest do uczniów w wieku 12 – 20 lat. Warunkiem przystąpienia zespołu do Konkursu jest udział w realizacji i prezentacji projektu osoby niepełnosprawnej. Nad każdym projektem uczniowskim powinien czuwać opiekun: nauczyciel, rodzic lub opiekun prawny.
 
Przygotowane prace powinny przekraczać wielkości 1,5 x 1 m, muszą mieć charakter naukowy i zostać zaprezentowane w formie plakatu w poszczególnych kategoriach:
  • nauki przyrodnicze (biologia, chemia, geografia, fizyka),
  • nauki ścisłe (matematyka, informatyka),
  • nauki humanistyczne,
  • nauki społeczne.
 
Konkurs odbędzie się 27 listopada 2017 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Mielnicy Dużej. Zespoły należy zgłaszać za pomocą formularza zgłoszeniowego do 30 września 2017 r.
 
Projekt współfinansowany przez Zarząd Powiatu Konińskiego i Gminę Skulsk.
 
Regulamin Konkursu / Formularz zgłoszenia
Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting