Aktualności 2017

Fundusze Unii Europejskiej dla przedsiębiorców w roku 2017

Konińska Izba Gospodarcza zaprasza przedsiębiorców zatrudniających do 250 osób na bezpłatne szkolenie „Fundusze Unii Europejskiej dla przedsiębiorców w roku 2017”. Spotkanie odbędzie się 28 lutego 2017 r. w godz. 9.00-11.00.

Podczas spotkania omówione zostaną najważniejsze informacje na temat dostępnych w roku 2017 programów dotacji dla przedsiębiorstw – zarówno programu regionalnego, jak i programów krajowych – na jakie przedsięwzięcia możliwe będzie uzyskanie dofinansowania i jakie warunki będą musiały spełnić firmy, aby zwiększyć swoje szanse w konkursach.

Z uwagi na omawianą tematykę, seminarium skierowane jest do przedsiębiorstw:
  • małych i średnich (zatrudniających od ok. 20 do 250 osób),
  • produkcyjnych lub działających w sektorze usług nowoczesnych (np. technologie informatyczne lub logistyka),
  • również z branży przetwórstwa rolno-spożywczego.

Spotkanie poprowadzi doświadczona trenerka biznesu, mająca ponad 15 lat doświadczenia w skutecznym pozyskiwaniu i rozliczaniu środków UE dla przedsiębiorstw, samorządów i instytucji.

Liczba miejsc jest ograniczona, o zakwalifikowaniu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie tel. (63) 245-88-00 lub e-mail: sekretariat@kig.konin.pl.

Szkolenie odbędzie się w siedzibie Konińskiej Izby Gospodarczej (ul. Zakładowa 11).