Aktualności 2017

Dowiedz się jak aplikować o środki EFES

Weź udział w warsztatach organizowanych przez Konińską Izbę Gospodarczą, i dowiedz się jak przygotować wniosek o dotację na przedszkola publiczne lub prywatne w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego 2014-2020.

Zarząd Województwa Wielkopolskiego, jako Instytucja Zarządzająca Wielkopolskim Regionalnym Programem Operacyjnym na lata 2014-2020 ogłosił nabór wniosków w ramach Poddziałania 8.1.1 Edukacja przedszkolna.

Organizator, na dwudniowe warsztaty – 15-16 lutego 2017 r. – szczególnie zapraszamy osoby, które nie posiadają doświadczenia lub posiadają niewielkie doświadczenie w aplikowaniu o środki EFS. Podczas zajęć szczegółowo zostaną omówione zasady aplikowania o środki EFS i wypełniania wniosku aplikacyjnego oraz budżetu na konkurs WRPO 8.1.1. Warsztaty mają charakter typowo praktyczny, jego uczestnicy pracować będą on-line na platformie LSI 2014+ .

Szkolenie poprowadzi Tomasz Kopczyński – ekspert  Europejskiego Funduszu Społecznego w zakresie aplikowania, realizacji, monitoringu  i rozliczania projektów EFS.

Koszt uczestnictwa jednej osoby w dwudniowych warsztatach wynosi 175,00 PLN netto + VAT. W cenę wliczone są materiały szkoleniowe, serwis kawowy oraz lunch podczas każdego z dwóch dni szkoleniowych. Każdy z uczestników szkolenia otrzyma stosowne zaświadczenie.

Zgłoszenie na szkolenie należy przesłać pocztą na adres: Konińska Izba Gospodarcza ul. Zakładowa 11, 62-510 Konin lub skan zgłoszenia na adres mailowy: sekretariat@kig.konin.pl

Więcej informacji pod numerem telefonu: tel. (63) 245-88-00, e-mail: sekretariat@kig.konin.pl

Ilość miejsc ograniczona, o uczestnictwie w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.